Adwokat Poznań

O MNIE

Dzień dobry,

Nazywam się Aleksandra Barbara Kręglewska – Tabędzka i jestem adwokatem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwerystecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyłam dwuletnie Studium Prawa Brytyjskiego i Europejskiego – The University of Cambridge – Diploma in „An Introduction to the English and European Union Law” oraz podyplomowe studium z zakresu bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W latach 2010-2012 odbywałam aplikację adwokacką w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu, zakończoną z sukcesem egzaminem państwowym.

Od września 2013 roku prowadzę w Poznaniu własną kancelarię adwokacką, wchodzącą w skład grupy TWZ-Adwokaci. Współpracuję ponadto z wieloma kancelariami adwokackimi, radcowskimi i notarialnymi oraz licznymi specjalistami, między innymi z zakresu psychologii, bankowości, ubezpieczeń oraz księgowości, których merytoryczne wsparcie pozwala na świadczenie profesjonalnych usług z wielu dziedzin prawa.

Kancelaria świadczy usługi zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów prawnych: przedsiębiorców, spółek kapitałowych, wspólnot mieszkaniowych, fundacji i stowarzyszeń.

Osobiście specjalizuję się głównie w prawie rodzinnym. Nie są mi jednak obce zagadnienia szeroko pojętego prawa cywilnego i administracyjnego. Występuję także jako obrońca w sprawach karnych.

Zajmuję się doradztwem prawnym, także w zakresie refinansowania i renegocjowania zobowiązań wobec banków, w tym pomocą „frankowiczom”.

Z powodzeniem uczestniczę w negocjacjach i postępowaniach mediacyjnych wspierając moich klientów i zapewniając pomoc i niezbędne wsparcie merytoryczne.

Wszelkie usługi prawne świadczę również w języku angielskim.

Zapraszam do kontaktu.

Twój Adwokat Poznań – Aleksandra Barbara Kręglewska – Tabędzka

adwokat poznań

Agnieszka skoracka

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Jarochy obroniła pracę magisterską poświęconą problematyce rozdzielności majątkowej małżonków. Od 2018 r. odbywa aplikację adwokacką w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu, pod patronatem adwokat Aleksandry Tabędzkiej.

Specjalizuje się głównie w prawie rodzinnym. Oprócz tego, jej praktyka zawodowa skupia się również wokół prawa karnego oraz wybranych zagadnień z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego.

Posiada 4 letnie doświadczenie w pracy w zawodzie prawnika.

Posługuje się językiem niemieckim.

ALEKSANDRA STEFANOWICZ

Studentka czwartego roku prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jej zainteresowania skupiają się głównie wokół prawa rodzinnego, spadkowego, procedury cywilnej oraz wybranych zagadnień procedury karnej. W kancelarii zdobywa swoje pierwsze doświadczenie zawodowe.

Posługuje się językiem angielskim.